Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Комп’ютеризація кросівок. Правда чи міф?

Вячеслав 1 Листопада, 2022

Технології ніколи не стоять на місці, як і прагнення людини покращувати своє життя, полегшуючи її процеси. Зрозуміло, людям теж властивий розвиток і такі технології дуже тісно вплітаються в повсякденну буденність, стаючи чимось звичним і природним. Сьогодні блог нашого сайту roliki.ua поповниться захоплюючою міні-статтею про комп’ютеризацію фахівцями такого елемента звичного нам життя, як кросівки. Ми зрозуміємо, що з цього вийшло і який розвиток може здобути далі.

“Розумний” кросівок – початок

Ми живемо в епоху високих технологій, коли з’являються “розумні” годинники, будинки та пилососи. Тож не буде дивним, якщо з’являться і «розумні» бігові кросівки. Однак варто зазначити, що комп’ютеризувати спортивне взуття намагаються ще з 80-х років, часом пропонуючи цікаві концепції. Для наочності того, як інженери брендів намагаються впровадити у свої продукти комп’ютерні технології, пропонуємо ознайомитися з деякими спробами.

Бренди, що комп’ютеризують кросівки

1. До Олімпійських ігор у Лос-Анджелесі бренд Adidas розробив модель MicroPacer. Ці кросівки були призначені для бігунів і мали всередині невеликий процесор, який мав зчитувати пульс, швидкість та дистанцію. Затія досить непогана, але довелося заморочитися зі стабілізацією процесора в процесі активного струсу та навантажень. (ред. Чесно зізнатися, фітнес-браслет справляється з цією функцією не гірше)

2. У 80-х Puma випустили кросівки Running System Computer Shoe теж для бігунів, і також щоб зчитувати різну інформацію. «Комп’ютер» знаходився в районі частини п’яти і був досить громіздким, але мав вхід для підключення до ПК. У 2018 році бренд перевипустив модель з акселерометром та USB-портом. (Ред. Тут підхід явно був більш продуманим, але вся ідея упиралася в громіздку конструкцію, що втикалася в розвиток технологій з паралельним зменшенням ваги процесорів)

3. Модель Adidas-1 містить невеликий унікальний електромотор, який відповідає за автоматичне регулювання амортизації кросівок. (ред. а ось це вже дуже класна ідея, хочеться продовження)

4. Nike Hyperdunk+. Ця модель мала в собі вбудовані сенсори, які могли запам’ятати не тільки те, скільки спортсмен пробіг або «спалив» калорій, а й отримувати дані про вертикальні рухи, наприклад, стрибки. (ред. однозначно круто для точніших вимірів різного роду рекордів та підвищення особистих показників)

5. Nike Hyper Adapt 1.0 – це кросівки з автоматичним шнурівкою, а також керуванням зі смартфона. З’явилася модель після Nike MAG, які теж мали автошнурівку, але водночас трохи безглуздий футуристичний дизайн. (ред. незважаючи на непоказний зовнішній вигляд, автошнурівка – це максимально зручна ідея для тих, хто втомився від постійної гри зі шнурками, а можливість керувати кросами за допомогою програми і зовсім здається чимось нереальним)

Підсумок

Не можна сказати, що комп’ютеризація взуття – це міф, який ніколи не стане реальністю. Технічний прогрес сьогодні йде семимильними кроками, тому цілком можливо, що найближчими роками передові бренди-гіганти запропонують своїм споживачам “розумне” взуття для спорту. Примітно і те, що сьогодні активно використовуються кросівки із системою трекінгу, просто вони випускаються в невеликій кількості і коштують дорого. Тому дозволити собі такі моделі можуть лише особливо забезпечені спортсмени. Проте їхнє існування та використання вже дає надію, що колись у всіх магазинах з’являться жіночі та чоловічі кросівки з маленькими комп’ютерами всередині.

У нашому інтернет-магазині roliki.ua, Ви зможете знайти спортивне взуття на будь-який смак, колір та бюджет. Кожна пара кросівок відповідає якісним стандартам і має безліч позитивних відгуків. Крім того, будь-який інший спортивний інвентар, від скакалок до спорядження для кемпінгу, Ви також зможете підібрати на нашому сайті або самостійно, або за допомогою консультантів-професіоналів, які мають більшу частину свого життя зі спортом на “ти”. Будьте на висоті, будьте найкращими, будьте з roliki.ua!

Авторизація
*
*
Генерація паролю