Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Мы катались на Powell Peralta Golden Dragon и имеем свое мнение

Вячеслав 4 Червня, 2024

У мене склалося враження, що Золотий Дракон буде посереднім, зважаючи на його часті промо-акції на сумнівних сайтах. Однак, придбавши і випробувавши його, я був приємно здивований.

Це дійсно хороший скейтборд. Візки плавно маневрують, а колеса досить добре регулюються, що робить його пристойним скейтбордом, враховуючи ціну.

Цей скейт не для дітей, які хочуть навчитися технічному скейтбордингу, і не для дорослих. Оскільки дека виготовлена з берези, вона не витримає сильних ударів при катанні на скейті.

Базові трюки не є проблемою, що робить його гідним вибором для дитини, яка хоче дослідити скейтбординг.

Ця дошка має ширину 7,6 дюймів і підходить для дітей віком від 8 до 12 років.
Насправді вона зроблена Powell Peralta, одним з найвідоміших скейтбордингових брендів, який славиться своїми скейтбордами.
Візки добре обертаються, а втулки не надто м’які, але в залежності від ваги вашої дитини, можливо, ви захочете їх трохи відрегулювати. На відео ви можете побачити, що спочатку ролики трохи програють, але після деякого катання на них стає краще.
Ви отримуєте пристойні колеса, міцні візки, посередні підшипники та деку нижчої якості. Незважаючи на мінуси, це хороший скейт для дітей, які тільки починають кататися.

Що нам подобається і не подобається

Враховуючи ціну, скаржитися особливо ні на що. Кути доводиться зрізати, а це означає, що ви не отримаєте деталі найвищої якості.

Плюси:
Крутий дизайн дракона, який подобається дітям.
Виготовлений відомим брендом Powell Peralta.
Розмір підходить для дітей від 8 до 12 років.
Вантажівки забезпечують пристойну їзду і можуть бути відрегульовані для стабільності.
Колеса добре справляються з різними поверхнями.
Хороше співвідношення ціни та якості.

Мінуси:
Не підходять для складних трюків або сильного катання на скейтборді.
Підшипники стандартні і можуть потребувати змащення для кращої роботи.
Може здаватися занадто хиткою прямо з коробки і вимагати регулювання.
Дошка важча.
Березова колода підходить для початківців, але не дуже довговічна.
Ціна варіюється. У святкові дні вона часто коштує $80USD, що занадто дорого. Часто ви можете придбати її за 50-60 доларів США, що, на мою думку, є справедливою ціною. Давайте подивимось на компоненти.

Дека

Дека для скейтборду виготовлена з берези, яка не є найкращим матеріалом. Початківці навряд чи помітять це, але в довгостроковій перспективі ви, можливо, захочете замінити її на кленову деку.

Моя дитина дуже любить цю дошку, в основному через графіку. «Ого, тату, на цій колоді дракон», – перше, що він сказав, і одразу ж захотів її випробувати.

Це одна з найменших колод у цьому списку, шириною 7.625″, вона підходить для дітей до 12 років.

Форма та увігнутість підходять як для катання, так і для виконання базових трюків. Це бюджетний скейтборд, і звук у нього досить посередній, але це не проблема для дітей, які хочуть дослідити скейтбординг.

Якщо ви любите водити дітей до місцевого скейтпарку або маєте достатньо рівний тротуар на вулиці, це чудовий вибір. Це пристойна дошка, яка прослужить довго, якщо її правильно використовувати.

Підвіска

Вона поставляється з надійними міні-вантажівками з логотипом, які чудово підійдуть для дітей. Єдине, що відрізняє цю дошку від інших – це те, як вона ріжеться.

Ми не помітили деформацій при виконанні трюків, що означає, що втулки досить жорсткі і не потребують особливого налаштування.

Мій син зміг кататися і коригувати напрямок руху, коли це було потрібно, і хоча він не такий хороший, як скейтборд SkateXS (огляд), це все ще пристойний бюджетний варіант.

Колеса

Колеса чіпкі та стабільні, вони м’якші, ніж професійні колеса для скейтбордів, і це добре. Ми тестували колеса на асфальті, сталі, бетоні, дереві, і вони чудово тримаються.

Звісно, якщо ваша дитина дуже вправний скейтбордист, цих коліс буде недостатньо.

Наприклад, такий трюк, як пауерслайд, спричинить крихітні плоскі плями на поверхні контактної плями (частини колеса, яка контактує з поверхнею для катання).

Але якщо ви турбуєтеся про це, краще купити дитині професійний скейтборд на замовлення.

Підшипники

Стандартні підшипники, які працюють добре, не надто швидко і не надто повільно. Ніяких дивних звуків або блокування коліс через несправні підшипники.

Я раджу використовувати трохи силіконового мастила, щоб підвищити їхню продуктивність, навіть маленька крапля зробить різницю.

Коли їдеш по нерівній поверхні, потрібно більше зусиль, щоб набрати швидкість, але це все ще можна контролювати.

Висновок

Скейтборд Golden Dragon від Powell Peralta – це вибір для дітей, особливо для тих, кому ще не виповнилося 12 років. Він має кумедний дизайн у вигляді дракона, який так подобається дітям.

З точки зору продуктивності, він підходить для початківців завдяки регульованим колесам для стабільності та міцній березовій деці.

Авторизація
*
*
Генерація паролю