Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Cruiser скейтборд для трюків – наскільки складно це може бути?

Вячеслав 25 Травня, 2024

Я часто бачу це питання на Reddit: “Який круїзер підходить для трюків?”. Круїзери не дуже підходять для трюків, але зібрати його самостійно неймовірно просто.

Все, що вам знадобиться – це палуба у формі ескімо, колеса середньої жорсткості та вантажівки будь-якого бренду. Щодо підшипників, то це не має особливого значення.

Для довгих поїздок обирайте підшипники Zealous Classic, а для швидкого прискорення – Bronson або Bones Red. Ви навіть можете просто замінити деку на круїзері, на якому зараз катаєтесь.

Ось як побудувати Cruiser для трюків

Давайте розглянемо розмір палуби. Хочете подорожувати з комфортом і з’їсти кілька олів’є? Обирайте ширшу деку та колеса 80A. Якщо ви хочете більше круїзу і менше трюків, обирайте колеса від 60 мм до максимальних 63 мм.

Якщо ви хочете більше трюків і менше круїзу, обирайте колеса від 58 мм до 60 мм. Ось так просто.

Чуйний крейсер для трюків:

8.25″ кленова дека
Колеса від 85a до 92A – 56мм до 58мм
Вантажівки будь-якої марки
Підшипники Bronson G2 (також додайте кілька прокладок)
Амортизаційна прокладка для комфорту (опціонально)
1/8 ″ металовироби
Стрічка для зчеплення Джессапа
Готово. Ось такий спритний круїзер, і якщо ви будете робити розумні покупки, то зможете придбати його приблизно за 100-120 доларів США.

Круїзерна дошка для трюків:

Тут ми робимо все навпаки. Гладкий круізер, який дозволяє виконувати оллі та інші базові трюки:

8.5″ до 9″ кленова колода з ескімо
Колеса від 80a до 85A – від 60 мм до 63 мм
Якщо ви йдете на 60 мм, додайте накладки на стояки!
Вантажівки будь-якої марки
Ревні підшипники
1/8 ″ фурнітура
Ізоляційна стрічка Джессапа
Готово. Ви можете додати кутові накладки на стояки, щоб створити більш карвистий досвід чи ні. Вирішувати вам.

Більші колеса роблять трюки складнішими, але забезпечують більший запас ходу

Менші деки більш маневрені і дозволяють виконувати фліпи, хоча на м’яких колесах вам буде важче, оскільки вони сильно відскакують. Для фліп-тріків обирайте звичайні скейтборди з колесами 90A, якщо ви все ще хочете кататися на круїзі.

Менші/жорсткіші колеса роблять їзду менш приємною, але пропонують більше трюків

Потрібно знайти правильний баланс між трюками і круїзом. Ви не можете кружляти на маслянисто-гладких колесах і при цьому розраховувати на виконання технічних трюків. Це надзвичайно складно, якщо ви не досвідчений скейтбордист.

Досвідчені скейтбордисти навіть не намагатимуться виконувати технічні трюки на круїзері, тому що це ризиковано і безглуздо. Для цього потрібен звичайний скейт.

Ознайомтеся з колодами з колісними лунками

Нещодавно я придбав цю круту 9-дюймову колоду від Madness з колісними нішами, супер-крута колода для круїзу та скейтбордингу в боулі. Якщо ви збираєтеся зібрати свій власний круїзер, колоди з колісними канавками – це супер, тому що вони дають вам трохи більше кліренсу, щоб запобігти заїданню коліс.

Втулки

Експериментуйте з втулками, м’якші дають кращий карв, а жорсткіші полегшують виконання трюків. Форми мають значення, але це більш складні речі, про які ви можете дізнатися в моєму посібнику про втулки для скейтборду

М’які колеса відскакують, тверді – ні

Вся справа в колесах. Трюки на жорсткіших колесах виконуються легше, тому що вони не відскакують назад і легше виправляють помилки.

Більші, м’якші колеса вимагають набагато більшої точності при виконанні трюків. Якщо ви приземлитеся трохи під кутом, вони сильно відскочать назад, і вам буде непереливки.

Рекомендовані колеса для круїзного та трюків

Ricta cloud 92A: більше трюків, менше крейсерства. Отримайте найбільший для більшого круїзу.
Bones ATF 80A: Більше круїзу, менше трюків. Все ще дуже зручні для катання та круїзу, але відчувається пружність на вибоїнах.
Будь-яке колесо в розмірі та жорсткості, які я щойно запропонував, знайдіть свою золоту середину.

Висновок

Це мій найкоротший пост за всю історію, і заради любові до того, кому ви поклоняєтесь, припиніть роздумувати. Круїзер для трюків – це те, що вам потрібно зібрати самому. Він не буде ідеальним, тому що фізично неможливо створити колеса одночасно м’які і тверді.

Обов’язково подивіться дошки для круїзерів, які я рекомендую.

Авторизація
*
*
Генерація паролю