Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Конкурс дитячого малюнка “Їхали ведмеді на самокатах”

Павел 17 Травня, 2024

Конкурс дитячого малюнка “Їхали ведмеді на самокатах”
Дата: 1 червня 2024 року
Місце проведення: Одеський зоопарк

1 червня в Одеському зоопарку відбудеться унікальний та веселий захід для дітей та їхніх батьків – конкурс дитячих малюнків “Їхали ведмеді на самокатах”. Захід організований на честь Міжнародного дня захисту дітей та покликаний об’єднати мистецтво, спорт та любов до тварин.

Організатор конкурсу: Благодійний фонд “Процвітай”
Головний спонсор: Компанія roliki.ua
У партнерстві з: Одеська міська рада

Для участі необхідно (будь-який з варіантів):
– Завантажити роботи онлайн за посиланням
– Підготувати малюнок вдома та принести його із собою (з 12:00 до 15:00)
– Намалювати прямо на місці та брати участь у конкурсі (з 12:00 до 15:00).

Переможців буде оголошено о 15:00. Подарунки будуть розіграні у лотереї за номерами на браслетах. Кожен учасник отримає невеликий подарунок та шанс виграти головний приз.

Подарунки для учасників

  • 3 дитячі самокати
  • 10 футбольних м’ячів
  • 100 книг про тварин
  • Додаткові бонуси

Цілі конкурсу

– Створення святкової атмосфери для дітей у зоопарку.

Конкурс спрямований на те, щоб зробити перебування у зоопарку для дітей не лише захоплюючим, а й по-справжньому святковим. Оздоблення території зоопарку, музичний супровід, інтерактивні зони та майстер-класи з малювання – все це створює атмосферу веселощів та творчості. Діти можуть не лише спостерігати за тваринами, а й взяти участь у різноманітних тематичних активностях.

– Організація тематичної виставки дитячих малюнків.

Усі малюнки, представлені на конкурс, будуть виставлені у зоопарку, що дозволить кожному юному художнику відчути себе частиною великої та важливої події. Ця виставка допоможе дітям краще зрозуміти та відчути тему спорту та тварин, а також побачити, як їхні однолітки сприймають ці теми через мистецтво.

– Вітання дітей з міжнародним днем захисту дітей та вручення призів.

День захисту дітей – це час, коли кожна дитина повинна відчути себе особливою та важливою. Вручення призів на конкурсі стане одним із яскравих моментів цього дня. Переможці конкурсу отримають не лише подарунки, а й визнання своїх талантів, що значно зміцнить їхню впевненість у собі.

– Підвищення поінформованості батьків про значення фізичної активності для дітей та важливість гуманного ставлення до тварин.

Захід також спрямований на навчання та інформування батьків. Через різні лекції та інформаційні стенди, організовані в рамках заходу, батьки можуть дізнатися більше про користь фізичної активності для здоров’я та розвитку їхніх дітей, а також про важливість гуманного та відповідального ставлення до тварин. Це знання допоможе батькам краще розуміти потреби своїх дітей та формувати у них правильні життєві принципи.

Посилання

Авторизація
*
*
Генерація паролю