Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Найкраща дека для скейтборду на вулиці – Посібник покупця

Вячеслав 24 Травня, 2024

Не існує єдиної деки, яку можна було б вважати найкращою для вуличного скейтбордингу. Все залежить від ваших уподобань. Ви повинні враховувати форму та бренд, якому ви віддаєте перевагу. Загалом, ви можете розглянути колоду з більш крутим увігнутим краєм, який добре підходить для виконання технічних трюків.

Хороша дека для вуличного скейтборду виготовляється з якісного 7-шарового північноамериканського клена. Вам потрібна чутлива дошка, тому шукайте середню або круту форму увігнутості. Це допоможе вам виконувати більш технічні трюки. Що стосується ширини, то рекомендується вибирати щось між 7,75″ і 8,25″.

Отже, давайте розглянемо, що робить вуличні деки чудовими, різні бренди і що вони можуть запропонувати. До речі, ця стаття скоро буде оновлена!

Який скейтборд найкращий для вуличного катання?

Real, Powell Peralta, Creature, Santa Cruz та Almost, Lithe – всі вони виготовляють колоди з нових конструкційних матеріалів, щоб збільшити міцність, мінімізувати вагу, допомогти поглинути удар і довше зберігати звук. Вони мають покриття, які допомагають колодам краще ковзати на нерівних виступах і протистояти відколам.

Стріт-скейтерам потрібна дошка, яка може витримати пересічену місцевість, наприклад, провулки, побиті виступи та липкі перила. Їм потрібна дошка, яка може витримати побої, але продовжувати працювати як нова сесію за сесією. Ці дошки відповідають усім цим вимогам.

Але на додаток до цих спеціально розроблених колод, існує безліч інших 7-шарових традиційних дерев’яних будівельних колод, виготовлених незліченною кількістю інших компаній. T

Окрім величезного розмаїття графіки та форм, існує також безліч варіантів конструкції колод. Давайте зануримося глибше і розглянемо деякі з варіантів, які пропонують компанії-виробники скейтбордів.

Що таке вуличний скейтборд?

По суті, це будь-яка колода для скейтборду, яка підходить для вуличного катання, тобто не дешеві пластикові штучки, а лише пресовані деки. Не вдаючись у деталі, вуличний скейт – це скейтборд, який ви бачите в парках і на вулицях. Вуличний скейтборд має носовий і хвостовий удар, а також “ескімоподібну форму”.

Форма ескімо означає, що скейтборд схожий на паличку для ескімо, обидва кінці якої закруглені. Дека може мати різні варіанти увігнутої форми.

Зазвичай вони мають довжину близько 32″ з колісною базою (проміжок між візками) між 13″-15″. Ніс і хвіст мають довжину від 6 до 7 дюймів від болтів візка. Вони доступні в розмірах ширини від 7,75″ до 8,75″. Розмір, який вам потрібен, залежить від вашої ваги, розміру ноги та технічності катання.

Як правильно вибрати вуличну колоду

Як завжди, вибір правильної вуличної колоди повністю залежить від ваших особистих уподобань, але є деякі особливості, про які варто пам’ятати залежно від вашого стилю.

Якщо вам потрібна колода, яка швидко перевертається, рекомендується вибирати розмір від 7,75 до 8,0 дюймів. Якщо у вас велика ступня або ви віддаєте перевагу більш широкій дошці, вам підійде щось до 8,25″ або навіть 8,5″.

Якщо ви тільки початківець, прочитайте мою статтю про комплектації. Я вибрав кілька варіантів, які чудово підійдуть для вуличного катання без зайвих витрат.

Увігнута

Увігнутість пов’язана з формою і вигином деки скейтборду. Вони бувають з низьким, середнім і високим рівнем увігнутості. Чим більше увігнутий профіль, тим більше він реагує на ваші рухи, але він також пропонує меншу стабільність.

Якщо ви шукаєте спеціальну вуличну деку, ви, ймовірно, захочете вибрати деку з великою кількістю увігнутостей. Вигнута форма дозволяє вам сильніше тиснути на краї і полегшує перевертання колоди. Однак профіль з високим увігнутим краєм пропонує меншу стабільність, тому новачкам варто обрати середній або м’який увігнутий профіль.

Майте на увазі, що увігнутість не стандартизована, не всі виробники пресують колоди однакової форми, тому тільки від виробника залежить, яка форма підійде саме вам. Справа навіть не в брендах, багато брендів походять з однієї і тієї ж майстерні. Завжди корисно зайти в місцевий скейт-шоп і спочатку спробувати дошку. Зазвичай вам дозволять постояти на ній, щоб відчути, як вона реагує, якщо ви не пошкодите графіку.

Кленова деревина

З появою скловолокна і навіть карбону відбулися зміни в якості та довговічності, якщо ви готові платити за це гроші. До сьогоднішнього дня деки з клена залишаються лідерами продажів, і я не бачу, що це зміниться найближчим часом.

Північноамериканський клен довговічний завдяки своєму повільному росту, якщо ви шукаєте щось, що має менший вплив на навколишнє середовище, ви можете розглянути бамбук. У мене немає досвіду роботи з бамбуком, тому я не можу багато чого про нього порекомендувати. Так чи інакше, час перейти до кількох брендів, які пропонують чудові вуличні деки.

Real Skateboards

Real Skateboards пропонує 5 різних конструкцій, на додаток до традиційної дерев’яної конструкції. Кожна з них покликана покращити ваш досвід вуличного катання.

Real Heavyweights

Деки Real Heavyweights створені для того, щоб служити довше і не ламатися. Ці колоди розраховані на великих і важких райдерів, тому вони витримають ваші падіння з високих дахів, а 15 сходинок не зламаються.

У моделі Heavyweights використовується конструкція X-Band, де 2 внутрішніх дерев’яних шари розміщені під кутом 45 градусів. Це протилежність більш традиційній конструкції, де всі шари деревини йдуть лінійно по довжині дошки.

Важковаговики трохи важчі за традиційну дерев’яну конструкцію, але вони повинні зберігати свій звук і відчуття довше, ніж традиційна конструкція з 7 фанери.

Якщо ви важка людина, ви також можете розглянути можливість використання ширшої деки. Хоча ширші деки зазвичай краще працюють в скейт-парках, ширина забезпечує додаткову підтримку та стабільність.

Візьмемо для прикладу Heavy Weight Grey. Назва “Heavy Weight” означає, що ці деки зазвичай трохи важчі, а не тому, що вони підходять лише для важких райдерів.

Ця дошка прослужить вам набагато довше, ніж середньостатистична вулична колода. Вона має середню увігнутість, що означає ідеально збалансовану дошку. Не дуже чутлива, але дуже стабільна і міцна, підходить як для парку, так і для вулиці. Вона навіть має колісні колодязі, щоб запобігти проколу коліс. Вона трохи дорожча, але до неї також додається безкоштовна стрічка для зчеплення з поверхнею.

Важка сіра 8,5-дюймова дека для скейтборду від Real.
7-шарова кленова конструкція.
Середні увігнуті та колісні колодязі.
Ширина: 8.5″.
Довжина: 32.25″.
Колісна база: 14.5″.

Real Full

Скейтборди Real Full мають більш повну дошку від носа до хвоста. Це означає, що якщо у вас 8-дюймовий скейтборд Full, то він на 8 дюймів ширший до хвоста і носа, ніж традиційний скейт у формі ескімо. Традиційні дошки у формі ескімо звужуються до носа відразу за найвіддаленішою парою передніх болтів.

Дошка також починає звужуватися до хвоста, в районі крайньої передньої пари задніх болтів. Дошки Real Full звужуються на 1/8″ пізніше, ніж дошки традиційної форми. Це дає вам більшу ширину дошки по всій довжині скейтборду.

Real Low Pro II

Real Low Pro II – це дошка з нижчим центром ваги. Вона сконструйована з невеликим рокером в носовій і хвостовій частині, що означає, що удари носом і хвостом розташовані трохи нижче до землі, ніж у традиційних дерев’яних конструкцій.

Це забезпечує швидший хлопок, тому що вам потрібно менше натискати вниз, щоб отримати хлопок. Low Pro II також має більш вузький конкейв, що робить дошку міцнішою і забезпечує більший контроль. Це, безумовно, колода, орієнтована на технічне вуличне катання.

Real R1 Construction

Real Skateboards використовує R1 Construction. Вони пресують дошки в прес-формах, які застосовують однаковий тиск по всій поверхні кожної деки. Вони також використовують 2 шари X-Bands, щоб допомогти дошці зберегти жорсткість, міцність і відскок. Це все ще конструкція з 7 шарів фанери, але вона більш жорстка і міцна, ніж традиційна 7-шарова кленова дошка.

Real Slick

Справжні слікові дошки мають ребристе полімерне покриття на нижній частині колоди. По суті, на нижній частині дошки є тонкі пластикові ребра, що означає меншу площу поверхні, яка контактує з виступом або рейкою при ковзанні. Завдяки такому покриттю нижня частина дошки відчувається більш слизькою, ніж “неслизька” дошка. Це дозволить вам краще ковзати по будь-якій поверхні, без необхідності фарбувати її воском. Крім того, ваша графіка буде довше триматися, перш ніж зітреться, а дошка довше залишатиметься жорсткішою.

Powell-Peralta Flight Deck

Конструкція польотної деки додає волокнистий шар до дерев’яних шарів. Деки легші, тонші та міцніші, ніж традиційні дерев’яні деки. Цей шар волокон означає, що колода жорсткіша і має більшу силу удару завдяки більшому відскоку і клацанню. Літакові колоди називають незламними.

Теоретично, на флайтовій деці ви зможете робити вищі оллі і виконувати технічні трюки легше, ніж на традиційній дерев’яній колоді. Недоліком є те, що вони трохи дорожчі за дерев’яні деки. Але якщо вони прослужать набагато довше, ніж 7-шарові, вам не потрібно буде замінювати їх так часто, тож ви заощадите гроші в кінцевому підсумку.

NHS (Santa Cruz and Creature Skateboards)

NHS пропонує 3 конструкції, на додаток до своїх традиційних 7-шарових кленових конструкцій, які призначені для технічного вуличного катання, і створені для того, щоб витримувати удари.

Santa Cruz VX

Santa Cruz також пропонує посилені колоди з 5 шарами клена і 2 шарами скловолокна. Ці колоди трохи гнучкіші, але вам буде важко їх скріпити. VX дуже схожі на деки Powell Flight, хоча епоксидна смола, що скріплює шари, може бути іншої формули. До речі, дуже круті колоди!

Almost Skateboards

Майже має 3 конструкції, на додаток до традиційної дерев’яної конструкції, яка створена для того, щоб витримувати побиття на вулицях, витримувати великі падіння та розриви.

Висновок

Вуличні скейтери потребують дошку, яка зможе працювати в не ідеальних умовах. Бордюри, уступи, сходи та дренажні канави знаходяться за межами незайманого скейт-парку, і ці місця можуть мати досить грубу форму. Це негативно позначається на вашій деці. Вуличні скейтери потребують деки, яка буде довго зберігати свою пружність і відчуття дошки.

Їм також потрібна дошка, яка не зламається на великих перепадах, прогалинах і в тих випадках, коли вони не приземляються “болтами”. Стріт-скейтерам також потрібна дошка, яка буде легко ковзати по нерівних виступах і рейках. Деки Real, Powell, Bamboo, Creature, Santa Cruise та Almost добре впораються з найскладнішими вуличними спотами.

Ми також показали багато брендів, які пропонують якісні традиційні 7-шарові кленові дошки, кожен з яких пропонує різноманітні форми та розміри. Таким чином, ви зможете знайти свою ідеальну дошку для вуличного катання.

Авторизація
*
*
Генерація паролю