Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Як легко побудувати скейтборд – ідея професійного розпису скейтборду

Вячеслав 26 Червня, 2024

Скейтборд – це спортивний інвентар, який складається зі спеціально розробленої дерев’яної дошки, поєднаної з поліуретановим покриттям. Поліуретанове покриття використовується для того, щоб зробити ковзання більш плавним, а також збільшити довговічність скейтборду. Дошка використовується для катання на скейті. Він рухається, відштовхуючись однією ногою, в той час як інша залишається на дошці. На спуску вам потрібно лише стояти на дошці і дозволити силі тяжіння рухати дошку і себе. Ви можете кататися як на дурній нозі, тобто на правій, так і на звичайній, тобто на лівій нозі.

Зробити скейт легко, оскільки для цього потрібно небагато інструментів та матеріалів. Найчастіше потрібні такі матеріали: деки для скейтборду, візки для скейтборду, колеса для скейтборду, підшипники, металовироби, тобто гайки та болти, стрічки для скейтборду та підкладки для скейтборду.

Як побудувати скейтборд

Перший крок – зібрати всі інструменти, матеріали та обладнання, необхідні для виконання завдання. Все це слід зібрати на відповідному робочому місці. Місце має бути великим і рівним. Так буде легше розмістити всі деталі та інструменти. Завжди зберігайте обладнання в оригінальній упаковці до тих пір, поки воно вам не знадобиться, щоб запобігти його втраті.

Інструменти, які зазвичай потрібні: викрутка, торцевий ключ, тріскачка та шестигранний ключ. Лезо бритви необхідне для того, щоб розрізати стяжну стрічку. Крім того, напилок по металу та наждачний папір є важливими елементами обладнання.

Виберіть деку/дошку, яка відповідає вашим потребам у катанні. Це дуже важливо для того, щоб навчитися збирати скейтборд. Якщо ви високого зросту, вам підійде довша дошка.

Легко визначитися з типом кріплень, які ви будете використовувати. Основне правило – купувати кріпильні елементи, які відповідають розміру вашої деки. Для вуличного катання вам знадобляться менші тверді колеса, оскільки вони забезпечують легке ковзання, тоді як для круїзних прогулянок знадобляться найбільші та найм’якші колеса. Розміри коліс варіюються від 49 мм до 75 мм, а всередині кожного колеса є паз, де розташовані підшипники.

За допомогою гвинтів прикріпіть вантажівки до дошки. Здебільшого гвинти йдуть у комплекті з візками, але іноді вам доведеться придбати їх окремо. Перед тим, як закручувати гайки, переконайтеся, що колеса вирівняні належним чином. Перш ніж використовувати торцевий ключ, затягніть гайки руками. Після того, як візки прикріплені, утримуйте ключ на місці над болтом однією рукою, а з іншого боку затягніть екіпаж викруткою. Переконайтеся, що обидві візки спрямовані назовні. Плоска частина вішалки – це передня частина візка. Плоска сторона повинна бути спрямована вбік один від одного, а втулка – назустріч один одному.

Вставте підшипники на колеса. Для цього зніміть шайбу та гайки з осі візка. Покладіть підшипник на вісь плоскою стороною догори. Візьміть колесо і притисніть його до підшипника, доки він не увійде в центр колеса. Зніміть колесо і встановіть другий підшипник. Встановлюючи другий підшипник, поверніться обличчям до колеса.

Покладіть шайбу на підшипник і додайте гайку. Закрутіть гайку до упору руками, перш ніж використовувати гайковий ключ. Затягніть гайки до упору, щоб зафіксувати підшипник на місці. Потім ослабте кріплення на кілька обертів і прокрутіть колесо. Переконайтеся, що воно обертається достатньо.

Як зробити відео про скейтборд

Ми постаралися висвітлити цей контент про те, як зробити скейтборд. Крім того, це відео нижче показує, як створюється скейтборд простими способами.

Як пофарбувати скейтборд

Для розмальованого скейтборду рекомендується починати з чистих колод або скейтборду без графіки. У нашому випадку почнемо з чорної колоди. Як пофарбувати скейтборд дуже просто. Спочатку за допомогою наждачного паперу відшліфуйте всю поверхню до рівня, який гарантує, що ґрунтовка буде прилипати до скейтборду. Після шліфування слід обклеїти краї дошки тонким малярським скотчем. Це полегшить подальше прибирання

Рівномірно нанесіть ґрунтовку на дошку. Хороша ґрунтовка просочується в пори клена, з’єднуючись з деревиною, створюючи міцний зв’язок. Це гарантує, що зображення не зішкрябається при першій же спробі.

Потім нанесіть перший шар фарби довгими і тонкими мазками. Це дасть вам базове покриття, від якого ви будете відштовхуватися під час розфарбовування скейтборду. Переконайтеся, що шар фарби достатньо тонкий для пропорційності.

Після першого шару нанесіть на скейт будь-яке зображення, яке вам подобається. Перейдіть до добре провітрюваного приміщення і розпиліть на дошку спрей для глянцю. Нанесіть рівномірний шар. Для цього тримайте балончик на відстані приблизно 8 дюймів від поверхні. Існує безліч глянцевих спреїв, серед яких є і прозорі емалі.

Обережно зніміть стрічку, коли емаль висохне, а потім за допомогою леза бритви очистіть краї скейтборду. Вибийте зайву фарбу з отворів, куди будуть в’їжджати вантажівки. На цьому фарбування закінчено.

Висновок

Зробити добре спроектований скейтборд дуже просто. Дотримуючись наведених вище кроків, ви отримаєте добре оформлений і зібраний скейтборд.

Авторизація
*
*
Генерація паролю