Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Чого ми чекаємо від Tony Hawk Pro Skater 3+4?

Вячеслав 22 Грудня, 2022

Спорт загалом, як і скейтбординг зокрема, для багатьох давно вийшов за межі нашої реальності та успішно осів у віртуальній. А для багатьох знайомство зі скейтбордингом розпочалося саме завдяки серії ігор. І цими іграми стали найкращі у своєму роді Tony Hawk Pro Skater. Віртуальний скейтбординг теж має низку особливостей та корисних навчальних навичок. Про це та багато іншого, а також про очікування фанатів ми й поговоримо у нашій статті.

Tony Hawk Pro Skater : Перезапуск

Після успішного перезапуску двох перших ігор від Тоні Хоука, Tony Hawk Pro Skater 1+2 ми міркуємо, чим ще Activision і (впиши тут потрібного розробника) можуть нас здивувати.

Знаєш, чому ми так нахабно сказали тобі вписати потрібного розробника? Все тому, що Vicarious Visions, які працювали над ремайстром та випуском перших двох частин, відійшли від справи. Тепер вони працюють у Каліфорнії на Irvine, яка є частиною Blizzard. Над чим ми не знаємо, але здогадуємося і зберігаємо це в секреті;)

Насправді це був великий крок. Vicarious Visions роками працювали з Activision. Вони разом створювали для нас Call of Duty, Destiny, Crash Bandicoot, Skylanders, Spider-Man, Marvel Ultimate Alliance, Guitar Hero і це тільки крихітна частина гучних назв з їхнього загального портфоліо.

Крім цього, вони ще були неабиякими технічними фахівцями, які перетворювали ігри Activision для різних консолей. Наприклад, ту ж серію Star Wars: Dark Forces and Jedi Knight. І це саме вони якось зменшили гру Tony Hawk Pro Skater і відтворили всю її графіку та керування для маленької приставки Game Boy Advance.

Отже, що це означає для ймовірного продовження серії про Тоні Хоук Tony Hawk Pro Skater 3+4? Можливо, команда, яка працювала над першими частинами гри, відокремиться від Vicarious Visions і продовжить роботу? Чи, може, Neversoft повернеться із забуття, використовує оптимізований процесор від VV, Unreal Engine і випустить продовження? Чи, може, High Moon Studios, Raven Software чи Beenox ризикнуть і візьмуться за ігри про легендарного Тоні Хоука?

Це все великі та важливі питання навколо майбутньої франшизи, відповіді на які Activision поки що тримає в секреті. Але перш ніж дізнатися, хто міг би взятися та зробити новий Tony Hawk Pro Skater 3+4, давай розберемося у попередніх двох частинах. Подивимося, що Vicarious Visions вдалося зробити круто, а що, на нашу думку, можна було б змінити.

Від джерел до джерел

Якщо тобі здається, що між Pro Skater Tony Hawk та Pro Skater 2 Tony Hawk ігри дуже сильно змінилися і відмінності між ними колосальні знай, розрив між другою та третьою частинами ще більший.

По-перше, THPS3 була першою грою в серії, де скейтпарки займали весь ігровий простір, а трюк ти міг зробити просто двічі натиснувши клавішу. Крім того, в ній вперше з’явився мультиплеєр, а також можливість створити жіночого персонажа. Звичайно, зараз у перезапуску 1+2 ти можеш вільно вибрати будь-якого персонажа. Втім, було б круто побачити хоч якесь відсилання до цього в оновленій 3+4. Ну і нарешті, це була перша гра із серії, яка по-справжньому передала гумор від надзвичайно популярних на той час Jackass.

Ті, хто перезапускатиме гру, повинні взяти все це до уваги. Втім, ми впевнені, що вони знайдуть місце і для сучасних посилань і мемів або хоча б дозволять гравцям покатати Гуфі.

Френкі та Скелі

Четверта частина дала нам більше відкритих рівнів і навіть NPC поступово почали вмикатися у гру. Це дозволило виконувати трюки поза майданчиками та краще вивчати карту гри.

Звісно, ​​у грі додали ще більше гумору від скейтерів та ситуативних дій від NPC, які відповідали тодішньому часу. До того ж, деякі з рівнів були просто переповнені людьми, а ось Алькатрас додав архітектурний хаос. Його лінії та перешкоди було складно подолати навіть найкращим гравцям. Непрості левелі, рампи, трампліни і все це ми дуже хотіли б побачити в новому THPS4.

Більше музики, більше скейтерів, більше івентів


Може це і егоїстично, але ми хочемо більше таких персонажів, як Летиція Буфоні. Ще можна додати Шеклера, чи навіть двох! Коротше кажучи, нам потрібний ще більший перелік скейтерів!
Австралійцям, напевно, було дуже приємно чути в 1+2 своїх чуваків, таких як Alex Lahey, DZ Deathrays, A. Swayze, Ghosts або Baker Boy, але навіщо на цьому зупинятися? Чому б не додати до 3+4 ще більше музикантів-самоучок, як TK Maidza та Sampa The Great, які валять хіп-хопу на майданчиках, чи дати місце для вертушки Genesis Owusu та його даб-фанку? Щоб він звучав, поки ти просто катаєшся картою. Більш того, ми навіть не уявляємо людського способу долати складні левелі, як під Dallas Woods. Ти спитаєш чому? Тому що це було, є і буде просто чудово, і кожен фанат серії це підтвердить.
Щоб ще більше пірнути в атмосферу, можеш навіть відволіктися від гри, залишити саундтрек на фоні та потренуватися робити якийсь новий трюк.

Нова рутина


Існує багато різних штук із перших двох частин, які ми хочемо побачити у 3+4. Втім, є чимало підводного каміння, на якому варто повчитися. По-перше, інтерфейс, як і меню користувача, потрібно спростити. Мультиплеєр також слід підрихтувати. Ніхто з новачків не хоче одразу потрапляти на топів, які мають у запасі по 50 трюків та мільйони балів.
Якщо ми вже заговорили про змагання, дайте нам переглядати їх. Activision, скажіть наступній студії, хай хоча б відкриє статистику заїзду або зробить запис, який дозволить нам навчатися та розвиватися якнайшвидше. Так ми наберемося досвіду, а якщо ще й додати скейтерів, яких не було “кхе-кхе” Райан Шеклер “кхе-кхе” у попередніх частинах, то тим більше можна буде взяти для себе щось свіже та нове.
Ну і насамкінець: якщо ми додамо нову музику, нових скейтерів, нові функції, то дайте волю розробникам нехай вони створять пару нових левелів на основі THPS3 та THPS4. Це стало б справжнім викликом для олдскульних гравців, які знають ці карти як свої п’ять пальців.

Все ще хитає


Скейтбординг це досі щось величезне та безперечно значуще. Це одночасно і спорт і ні, і культура ні. Він просто їсти. І тому залишається рівною платформою для всіх для тих, хто хоче продемонструвати свою сміливість та творчість, витривалість та командну роботу. Це окремий світ і окрема субкультура, яка точно заслуговує на те, щоб бути представленою такою грою, як Tony Hawk Pro Skater 1+2. Це шлях у правильному напрямку. Але ось Tony Hawk Pro Skater 3+4 має вивести нас на зовсім новий, більш високий рівень та підняти прямо до небес! Як шкода, що поки що цьому проекту не пощастило повноцінно втілитись у життя і його трохи так підзакинули через чвари всередині компаній… Зберіться, товариші розробники, і дайте фанатам та професіоналам своєї справи показати Вам що таке справжній віртуальний скейтбординг!

Авторизація
*
*
Генерація паролю