Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Чому мій скейт так хитається і як це виправити?

Вячеслав 25 Травня, 2024
Скейти

Скейтборд може хитатися, і до цього потрібно звикнути, або ж ви можете налаштувати дошку на свій смак. Скейтборд може хитатися через занадто м’які втулки або занадто слабке кріплення скейтборду. За допомогою декількох незначних налаштувань гайки шкворня ви можете вирішити цю проблему.

Насправді це дуже легко виправити, і дехто навіть не вважає це проблемою. Комусь подобаються розхитані вантажівки, а хтось віддає перевагу туго затягнутим гайкам.

Давайте розглянемо причину проблеми, і я розповім вам, як її виправити. Наостанок, я також хотів би згадати кілька інших поширених проблем, з якими ви можете зіткнутися.

Як полагодити скейтборд, що хитається?

Візьміть скейт-інструмент або будь-який інший інструмент, який підходить до шкворневих гайок вантажівки, і трохи затягніть їх, повернувши інструмент вправо. Це зробить скейтборд менш хитким, але робіть це тільки після того, як покатаєтесь на ньому кілька годин. Не переборщіть, спочатку зробіть невелике регулювання, а потім покатайтеся на скейті, щоб побачити, чи відчуваєте ви різницю.

Якщо це не вирішить проблему, можливо, ваші втулки занадто м’які. Переконайтеся, що ви вибрали правильні втулки відповідно до вашої ваги, перевірте таблицю. Якщо вам не подобаються вільні візки, оберіть жорсткіші втулки. Якщо ви любите вільний хід, обирайте м’якші втулки.

Weight (lbs)Weight (kg)FlexibleMediumHard (stiff)
50 – 10022.5 – 4565a78a81a
75 – 12534 –  5680a83a85a
100 – 14545 – 6685a87a88a
125 – 17556 – 7988a90a93a
145 – 19566 – 88.590a93a94a
175 – 220+79 – 100+91a93a100a

Інші причини, чому скейтборд хитається

У рідкісних випадках скейтборд може хитатися через неправильне кріплення кріплень для скейтборду. Переконайтеся, що кріплення на верхній частині деки скейтборду закріплені належним чином. Також переконайтеся, що ви використовуєте всі 4 болти і гайки. Якщо ви катаєтесь на 3 болтах (а я бачив, як хтось катався на двох), ваші візки будуть рухатись, і ви можете зламати кріплення.

Чому мої візки для скейтборду такі розхитані?

Колеса з часом змінюються, втулкам потрібен час, щоб притертися, і вони почнуть працювати належним чином після кількох днів катання. Якщо ви, наприклад, купили новий комплект, швидше за все, втулки дуже м’які або каретки дуже розхитані.

Масово вироблені комплекти часто поставляються з меншими роульсами, оскільки вони коштують близько 100 баксів, а кути потрібно обрізати. Це призводить до низької якості вантажівок і посередніх втулок масового виробництва.

З часом втулки почнуть працювати належним чином, але не затягуйте візки одразу, а дайте втулкам спочатку притертися. Якщо ви затягнете нові втулки занадто сильно, ви розчавите їх, і вони втратять чутливість.

Чому мої скейтборд-візки нахиляються на один бік

Таке часто трапляється з новими скейтбордами або візками, навіть найкращі скейтборд-візки можуть нахилятися на один бік. Потрібен час, щоб втулки працювали належним чином, і це пройде. Просто переконайтеся, що ви відрегулювали положення візка, коли помітили, що він викривлений, інакше він буде стояти на місці і почне повертатися вліво або вправо.

Ще однією потенційною причиною можуть бути старі втулки, якщо вони зносилися, це може призвести до нахилу дошки в один бік. Подумайте про заміну втулок, щоб цього не сталося.

Чому мої візки для скейтбордів скриплять

Давайте розглянемо кілька більш поширених проблем, наприклад, скрип скейтбордів. Причина, чому ваш скейтборд видає скрипучі звуки, часто пов’язана з новими або старими втулками. Нові втулки скриплять, тому що їх ще потрібно притерти.

Іноді після кікфліпу або оллі ваша вантажівка може бути трохи кривою. Вам не варто хвилюватися через це. Ми багато разів стикалися з цим з цілими скейтбордами, і це проходить через деякий час. Покатайтеся день, і візки вирівняються, знову ж таки, втулкам потрібен час, щоб правильно працювати.

Старіші втулки можуть бути роздавлені через неправильне використання протягом багатьох років, іноді вони починають шуміти, і ви можете подумати про їх заміну. Хочете дізнатися більше про втулки? Перегляньте мій посібник по втулкам для скейтборду.

Нарешті, обов’язково перевірте тримач шарнірної чашки. Іноді це викликає скрип. Ви можете додати невеликі шматочки свічкового воску або силіконової змазки в поворотний тримач чашки. Для цього потрібно зняти підвіску вантажівки.

Звук клацання скейтборд-вантажівки

Коли ваші вантажівки видають клацання, часто це через те, що рухається посудомийна машина. Кожного разу, коли вона рухається, вона видає клацання. Щоб вирішити цю проблему, потрібно зняти гайку шкворня і підвіску візка. Переконайтеся, що втулки сидять належним чином, а шайби не можуть рухатися.

Якщо шайба не сидить належним чином, замініть її на іншу. Шайби коштують дуже дешево, просто переконайтеся, що вибрали правильний розмір. Запитайте у місцевому магазині скейтів або зверніться до служби підтримки онлайн, вони вам допоможуть.

Як замінити втулки скейтборду

Більшість згаданих тут проблем можна вирішити, відрегулювавши або замінивши втулки скейтборду. Це досить легко, особливо якщо у вас є скейт інструмент. Ось як це робиться:

1) Відкрутіть гайку шкворня і зніміть його.
2) Перевірте, як зібрані втулки та шайби, щоб знати, як встановити нові втулки.
3) Зніміть ангар вантажівки.
4) Замініть старі втулки та шайби.

Висновок

Похитування скейтборду – це не так вже й погано, деяким навіть подобається їздити на скейтборді з дуже розхитаними роллерами. Початківцям буде важче навчитися кататися на скейті з розхитаними роллерами. Зрештою, більш стабільна дошка допоможе вам тримати рівновагу.

Відрегулювавши щільність кріплення, ви вирішите цю проблему. Якщо ви все ще відчуваєте, що вони занадто вільні, вам варто придбати більш жорсткі втулки. Переконайтеся, що ви не затягуєте їх занадто сильно, ви ж не хочете, щоб шкворень стирчав назовні, це означає, що ви використовуєте неправильні втулки.

Не затягуйте втулки до тих пір, поки не розчавите їх. Це зробить втулки марними.

Авторизація
*
*
Генерація паролю