Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

САМОКАТ ДЛЯ РАЙДЕРІВ | ОГЛЯД ТРЮКОВОГО САМОКАТУ TRIAD PSYCHIC З BAT-WING РУЛЕМ

Вячеслав 8 Листопада, 2022

Привіт 👋. Це Андрій. Магазин roliki.ua. Перед вами розкішний трюковий самокат від Triad моделі серії Psychic з Bat-wing кермом. Triad – хлопці, які знають як зробити ваше катання максимально комфортним і зараз ви в цьому переконаєтесь!

https://roliki.ua/self/tryukovyy-samokat-triad-psychic-voodoo-neo-chrome-psychic/

https://roliki.ua/self/tryukovyy-samokat-triad-psychic-stone-raw-black-fugitive/

https://roliki.ua/self/tryukovyy-samokat-triad-psychic-totem-stone-black-red-totem/

https://roliki.ua/self/tryukovyy-samokat-triad-delinquent-black-gold-grey-goblin/

📏 Самокат призначений для райдерів із середнім та високим рівнем підготовки. Незважаючи на те, що Triad Psychic насамперед створений для підлітків, комфортно на ньому буде навіть дорослим при зростанні від 165 до 195 см.

🔥 ФІЧІ**

📌 Компресія самокату HIC, за класикою жанру, це на сьогодні оптимальний варіант за міцністю, легкістю та звичайно – ціною!

📌 Руль самокату Т-подібної форми і виготовлений з хрому молібдену 4130, з використанням технології баттинга (це коли всередині трубки керма, вузли звужують або розширюють, що зміцнює конструкцію), він здатний витримувати серйозні навантаження, які неминучі при екстремальному катанні.

  • Кермо як ми бачимо має “усики”, що посилюють, але як ми з вами розуміємо, це швидше частина дизайну, ніж реальний елемент для міцності.

📌 Дека самокату квадратної форми, має ширину 13,3 см та довжину 49.5см, за рахунок таких розмірів забезпечується зручна постановка ніг при виконанні трюків та комбінацій різного рівня складності. Виконана дека із міцного та легкого алюмінію, все за класикою.

📌 Вилка виготовлена з алюмінію серії 6061. Що в комплексі робить самокат ще міцнішим і легшим.

📌 На місці для хвату керма розташовані прогумовані грипси. Можу сказати, що вони дуже зручні і добре лежать у руці, за такі триматися досить приємно.

📌 Ходова. Колеса діаметром 110 або 120 мм, залежно від моделі, маточина виконана з алюмінію покритого поліуретаном. Кататися на таких парком або гарним асфальтом буде приємно.

📌 Підшипники АBEC-9 забезпечать шикарний накат та швидкість їзди.

📌 Вага самокату – 3.9 кілограма. Вважаю це практично золотою серединою, яка дозволяє одночасно з легкістю виконувати трюки і почуватися впевнено при пересуванні!

Зовні самокат відразу вселяє довіру, і заявляє про свій намір бути в числі PRO. Погодьтеся, виглядає він досить престижно.

❗️ПІДСУМКИ**

Як підсумок Triad вдалося зробити зручний, легкий і одночасно дуже надійний самокат для райдерів різного віку. При належному відношенні серія Psychic прослужить вам дуже довго та подарує море незабутніх вражень!

До речі, придбати цього красеня ви можете у нашому магазині, roliki.ua. За посиланнями у описі.

https://roliki.ua/self/tryukovyy-samokat-triad-psychic-voodoo-neo-chrome-psychic/

https://roliki.ua/self/tryukovyy-samokat-triad-psychic-stone-raw-black-fugitive/

https://roliki.ua/self/tryukovyy-samokat-triad-psychic-totem-stone-black-red-totem/

https://roliki.ua/self/tryukovyy-samokat-triad-delinquent-black-gold-grey-goblin/

Також раджу поставити лайк❤️, підписатися та натиснути дзвіночок 🔔, адже це дуже мотивує нас робити якісні огляди, які допомагають тобі не помилитися у виборі!)

Якщо хочеш побачити новий огляд на конкретний товар, пиши про своє бажання – у коментарях.

На цьому. Все. З вами був Андрій. До нової зустрічі!

Авторизація
*
*
Генерація паролю