Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Як і де катаються українські скейтбордисти: 4 міста, 8 локацій

Вячеслав 15 Листопада, 2022

Скейтбординг – це більше, ніж класні трюки. До всесвітнього дня скейтбордингу розпитали українських скейтерів з Києва, Одеси, Львова та Харкова про їхній досвід катання, про особливості купівлі скейтів, улюблені місця та загальний розвиток скейтбордингової культури.

Улюблене місце Максима Павленка у Києві

«Почав кататися ще 2002 року, спочатку катався з ранку до ночі. Пізніше, коли почалося навчання, а потім робота, то постійно кататися не вдавалося, але намагався максимально часто спочатку катання, а потім все інше.

За роки катання на круїзері виробилася звичка бути з дошкою завжди, пересуватися з точки А до точки Б. З огляду на те, що рідний Київ — суцільний даунхіл, тим більше знаю місто добре, мені легко будувати маршрути дорогами. Тому сам Київ і є моєю улюбленою спортивною “майданчиком”.

За шістнадцять років змінилося кілька поколінь скейтерів, у лавах залишилися найважчі і найважчі. Найбільший сплеск активності у скейтбординг бачив у 2006-07 роках».

Улюблені місця для катання – будь-яка вулиця у Харкові та Львові. Влад “Пірат” Петручек

«На скейті катаюся вже 12 років, мене надихнули трюки скейтерів на фестивалі Урбанія, після чого сам захотів. Намагаюся кататися якнайчастіше, майже щодня.

В Україні лише один скейт-парк, який можна назвати сучасним та придатним для катання, він розташований в Одесі. А ось повноцінних приміщень для катання взимку у нас немає. Можу сказати, що в Україні найкращі місця для катання – це пам’ятники чи інші місця з відповідним покриттям та серією деяких перешкод. Наприклад, у Харкові одне з найкращих місць — площа перед Оперним театром, у Львові пам’ятник Степану Бандері.

У кожному місті є невелика кількість скейтерів, які можуть показати якийсь рівень, але їх стає дедалі менше, а нове покоління поки що ніяк себе особливо не показує. Зараз скейтбординг знову у моді завдяки мас-медіа, але, на жаль, лише модно виглядати скейтером, а не бути ним».

Улюблене місце для катання в Одесі Влада Дорогого

«Катаюся вже 19 років, починав ще на радянському скейті. І хоча не скажу, що катаюся щодня, але влітку – тричі на тиждень точно.

Улюблені місця для катання – вулиця та скейт-парк, відкритий біля стадіону Чорноморець. Наразі в Одесі скейтбординг активно розвивається.

Одеський скейт-парк – найсучасніший майданчик в Україні для екстремальних видів спорту. Відкритий восени 2017 року, цей чотирирівневий спортивний майданчик складається з різноманітних споруд для виконання трюків. Також на території скейт-парку є медпункт, туалет, технічні приміщення, трибуни та зони відпочинку.

Улюблене місце для катання у Львові Андрія Чапрана

«Катаюся вже близько тринадцяти років, зараз уже не так часто, як колись, бо з’явилася робота. Історія того, чому почав цікавитися скейтбордингом, довга, але переважно через гру Tony Hawk’s, яка була присвячена саме цьому виду спорту.

Наразі найкращий спот для катання у Львові, на мою думку, пам’ятник Степану Бандері. Там досить велика територія, є можливість розвернутися, лояльне ставлення оточуючих, гарне покриття. І як своєрідний бонус — там поставили мінірампу, яка надає різноманітності.

Є ще кілька непоганих місць – це площа навпроти Оперного театру, територія довкола пам’ятника Тарасу Шевченку. Щоправда, там часто трапляються люди, яким не подобається, чим ми займаємося. Також є скейт-парк на вулиці Богдана Хмельницького, але знаходиться далеко від центру і швидко розвалюється.

За тринадцять років мого катання спільнота скейтів дуже виросла, істотно піднявся рівень катання, та й вся індустрія розвинулася. Звичайно, можна було б розвивати швидше, але, на жаль, не все залежить від нас.

Надежда магазин Roliki

Каждый спорт по своему прекрасен и полезен. И мы надеемся, что в дальнейшем эта тенденция ускорится и скейтбординг станет не какой-то «нестандартной никому не понятной игрой». А наш сайт roliki.ua всегда будет рядом с самым лучшим спортивным инвентарём для Вас.

тайтл: Зима близко: спортивный мужской костюм – спасение от холода! Инструкция по выбору.

дескрипшены: Узнаете, можно ли заниматься спортом в спортивном костюме в зимнее время. Поймёте, почему не стоит бояться осенних и зимних холодов со спортивным костюмом. Изучите, из чего состоит спортивный костюм и почему он такой тёплый. Научитесь собирать спортивный комплект.

Авторизація
*
*
Генерація паролю