Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Як вибрати колеса на трюковий самокат

Вячеслав 5 Березня, 2023

Вітання. Це Андрій Магазин roliki.ua. Сьогодні ми розберемося: Як вибрати колеса на трюковий самокат? На що звернути увагу?

🔸 За останні кілька років, трюкові самокати отримали сотні, якщо не тисячі новинок та нових розробок.

🔸 Всього 4 роки тому нам було відомо лише 2 розміри коліс (110 та 110) і до десятка їх виробників. Але сьогодні все по-іншому.

🔸 Давайте розберемося як не заплутатися у всьому колісному різноманітті, і як вибрати колеса до душі, точніше по вилці)

🔺 ДИСКИ

🔸 Всі диски в колесах виготовляються з алюмінію, але диски мають деякі відмінності конструкції, а саме.

Full Core – колеса з цілісним диском. Існує також два типи full core коліс:

🔸 Hollow core – перекладається як “порожній диск”. Диск виглядає повним, але всередині його порожнеча. Таким чином, економиться вага, але міцність залишається на хорошому рівні.

🔸 Solid core – такий диск є цільним зовні та всередині. Вага буде більша ніж у hollow core, проте міцність самого диска підвищується.

Spoked – диск виконаний у вигляді спиць. Зараз можна знайти дуже багато варіацій дизайнів такого диска: різні форми, вигини та вирізи.

 🔺 НАЧИНКА 

🔸 Жорсткість визначається по поліуретану (ще його називають “гелік”) розташованому на диску колеса. На геліку зазвичай після діаметра пишеться значення жорсткості. Так ось, чим вище це значення, тим твердіше колеса. Зазвичай вона варіюється від 86 до 90А.

🔸 Найбільш поширена жорсткість коліс – 88А. Це середня та найкомфортніша жорсткість.

🔸 На м’яких колесах (86А) буде трохи менше накат, але набагато приємніше і м’якше приземлення. На жорсткіших колесах (90A) навпаки.

🔺ДІАМЕТР

На даний момент є колеса для трюкового самокату з діаметром від 100 до 125 мм.

🔸 100 мм – такий розмір коліс стає все більш рідкісним у роздрібному продажу. Здебільшого його можна зустріти у комплітах початкового рівня.

🔸 110 мм – зараз найпоширеніший діаметр. Найбільше коліс на ринку ви знайдете саме такого розміру. Він є універсальним і серед усіх моделей у вас буде великий вибір щодо дизайну диска і різних кольорів.

🔸 115 мм – універсальний розмір, який надасть вам більше накату, ніж 110 мм. Однак на ринку не так багато моделей такого розміру, тому вибір дизайнів та кольорів буде скупіше.

🔸 120-125 мм – такий розмір зовсім недавно почав набирати обертів та користуватися попитом серед райдерів. Все тому, що завдяки такому розміру можна відчути величезний приріст накату, а це дуже зручно і практично.

🔸 Дуже часто райдери стикаються з нерівним асфальтом, плиткою і навіть бруківкою і за таких умов на великих колесах кататися набагато приємніше.

🔸 Зараз більше виробників підтягуються і представляють свої колеса в такому розмірі.

🔺 ШИРИНА

🔸 Ширина коліс для трюкового самокату варіюється від 24 до 30 мм. У ширших коліс більша площа зіткнення з дорожнім покриттям. Є варіанти коліс із шириною 24, 26, 28 та 30мм.

 🔸 Найпростіший варіант – це ширина 24 мм, як у посадковому місці, так і на геліку. Такі колеса підійдуть практично на будь-які деки та вилки.

🔸 Однак зараз стали робити складніші колеса, у яких ширина в посадковому місці на диску одна, а ширина геліка більша.

🔸 Наприклад, ширина диска в посадковому місці буде 24 мм, а ширина геліка 26, 28 і навіть 30 мм (наприклад, Root Lotus). При таких розмірах вже необхідно буде враховувати чи влізуть такі колеса вам у вилку та деку. Будьте уважні перед замовленням коліс і переконайтеся в тому, що така ширина підтримується вашими запчастинами. Бажано виміряти все самостійно, щоб точно не помилитися з вибором.

🔸 Наприклад, деякі колеса Oath будуть у посадковому місці 24 мм, а гелік 26 мм. Така ширина підійде для більшості виделок та дек. Це не стане великою проблемою, а ось ширина геліка 28 та 30 мм підійде далеко не для всіх запчастин.

Однак, якщо ви переконалися в характеристиках і все добре, така ширина вас приємно здивує при катанні.

🔸 Крім таких розмірів коліс для звичайного стандарту осі 8 мм, існує 12STD. 12 Стандарт – це збільшені колеса з діаметром 115 і 125 мм і шириною 30 мм (як у посадковому місці, так і на геліку), а також великими підшипниками та збільшеною віссю (12 мм).

🔸 Колеса під такий стандарт підходять лише під деякі виделки та деки, але з кожним роком їх стає дедалі більше.

На цьому все. Тепер ти знаєш все про колеса на трюковий самокат.

До речі, купити правильні колеса для свого скута ви можете у нашому магазині, roliki.ua.

Сподобалося відео? Не забуваймо! Підписатися, поставити лайк та натиснути дзвіночок. З вами був Андрій. До нових зустрічей.

Авторизація
*
*
Генерація паролю