Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Як правильно перемикати передачі на велосипеді: поради та помилки

Вячеслав 20 Жовтня, 2022

Напевно, Вам хочеться (і це цілком закономірно), щоб у Вашого спортивного велосипеда всі деталі були справні завжди, він відрізнявся довгим експлуатаційним терміном, і жодні заміни йому не потрібні. Але є одне важливе “але” – для цього з ним потрібно правильно поводитися, а його експлуатація має бути максимально акуратною та здійснюватися відповідно до функціональних можливостей. Бережне і правильне ставлення відноситься до перемикання передач, про які і йтиметься в сьогоднішній невеликій статті. Найчастіше, спортивні великі мають велику кількість передач, перемикання яких в жодному разі не рекомендують здійснювати в той час, коли велосипед нерухомий. Таке велосипедне правило з’явилося не на порожньому місці і в причинах сьогодні розберемося разом – Ви та Ваш надійний друг інтернет-магазин Roliki.

Перемикаємо передачі на спортивному велосипеді за правилами

Спортивні велосипеди оснащені переднім, а нерідко заднім швидкісними перемикачами. Якщо неправильно поводитися з цією “солодкою парочкою” може з’явитися несправність Вашого велосипедного засобу, яка може бути серйознішою, ніж на перший погляд. Це легко пояснити: при перемиканні передач ланцюг рухається, переміщаючись і перемикаючись із однієї зірочки на іншу. Якщо перемикання виконано некоректно, то ланцюгова конструкція заклинить або може просто злетіти. Робота перемикачів повинна бути детально проаналізована, що дозволить визначитися раз і назавжди з питанням, чому не варто перемикати передачі, коли велосипед стоїть на місці.

Три важливі пункти перемикання швидкостей у велосипеда

Правильність перемикання передньої системи передач полягає в таких аспектах:

  • При перемиканні швидкостей спеціальним тросиком здійснюється рух рамкової конструкції передньої частини перемикача в праву і ліву сторони. У ході цієї маніпуляції, ланцюг перекидається на відповідну зірочку, яка зараз підходитиме потрібної швидкості. У процесі їзди, на спортивних велосипедах відбувається плавне перекидання ланцюга на зірочку, що є найбільш правильним варіантом.
  • Якщо Ви перемикаєте швидкість на велосипеді, який стоїть, ланцюг рухається все одно, проте він нерідко впирається в спеціальну рамку, що згодом може призвести до його викривлення. А значить і вся злагоджена робота ланцюга буде під питанням надалі, адже якщо він заклинить, то і перемикач швидко вийде з ладу, не кажучи вже про можливу деформацію ланцюга.
  • Перемикаючи швидкості у велосипеда, що стоїть, можна зіткнутися з сильним переміщенням перемикаючої лапки, що в результаті, знову ж таки, призведе до затиску або сильного заклинювання ланцюга. Правильний прохід через лапку – заставу справності системи перемикання передач.

З тих же причин більшість професійних спортсменів не рекомендують здійснювати перемикання швидкостей при підйомі в гору, при старті, при розгоні та в момент, коли велосипедисту здійснює посилене педалювання.

Спортивний велосипед – де купити?

Якщо Ви захотіли долучитись до активного способу життя та здійснити покупку велосипеда спортивного типу, але з місцем майбутньої покупки ще не визначились – сміливо обирайте наш інтернет-магазин roliki.ua. Тут Ви знайдете широкий асортимент найрізноманітніших видів велосипедів під будь-яку мету та під будь-який бюджет. А ми допоможемо не тільки оформити замовлення і максимально швидко доставити товар, але й розповімо, як ним користуватися в нашому блозі. Завдяки нашій статті Ви знаєте чому не можна перемикати швидкості, коли велосипед стоїть і як це робити правильно. У нашому блозі ви знайдете багато корисного для себе. Адже не дарма ми займаємо позицію лідера на ринку спортивних товарів! Будьте з нами – будьте лідерами!

Авторизація
*
*
Генерація паролю