Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
Наш адрес
Одесса, Преображенская, 66
vibertelegram

Велотренажер: користь для здоров’я та фігури

Вячеслав 15 Вересня, 2022

Постійно будуть модними 2 показники – наявність стрункої фігури та міцного здоров’я. А, враховуючи, що попереду холодні пори року, турбота про цю фігуру набуває нових фарб, адже більшість людей тимчасово призупинять активне спортивне життя на вулиці, зійдуть з велосипедів, знімуть ролики, зістрибнуть зі скейтів і підуть у спортзали! І там на них чекатимуть такі прекрасні друзі Вашого організму, як велотренажери. Ці агрегати надають ефективну боротьбу з кілограмами, які більшість вважає зайвими, надають допомогу у підтримці м’язового каркасу у тонусній активності. Їхньою установкою займаються, найчастіше, спортзали, фітнес-центри, зрідка вони купуються додому, стаючи гордістю домашнього спортивного куточка. Наївно вважати, що корисна наявність велотренажера для всіх однаково. Адже, рішенням індивідуального плану буде розробка окремої програми з огляду на приватні особливості організму, а також наявність можливих протипоказань до вправ. Про це ми й поговоримо у нашій статті.

Чим корисний велотренажер?

Тільки наявність обладнання для спорту не робить наше здоров’я і фігуру краще: бажаючи отримати результат, потрібно буде неслабо попітніти, тому рекомендуємо відразу вирішити питання з очікуваннями. Існує п’ять причин зробити вибір на користь велосипедного тренажера. Чи готові?

Поліпшуємо роботу ніг

Яскравим показником буде наявність хороших струнких м’язів, прокачаних стегон, підтягнутих сідниць. А це, як відомо, наближає до реальності одвічну жіночу мрію. Усього від 3-4 тижнів постійних занять на тренажері можна стати володарем перших значних результатів. Додатковим бонусом буде поліпшення суглобової рухливості, “легке” почуття в ногах, загальне підвищення фіз.активності.

Робимо міцніше здоров’я легень та серця

Кардіо-тренування покращує роботу органів, що дозволяють нам дихати, підвищує витривалість, проводить активне судинне зміцнення, суттєво збільшує обсяг легень. Правильні заняття на велотренажері = неоціненна підтримка здоров’ю.

Знижуємо вагу та зменшуємо розміри

Тренування відбуваються за умов інтенсивного жиросжигания. Згодом будуть йти непотрібні кілограми, а сантиметри стануть витонченішими, окресливши в більш гармонійному форматі контури фігури.

Отримуємо щасливе навантаження

Велотренажер надає позитивний вплив на серцево-судинну складову нашого організму, що на відміну від бігу додатково полегшує суглобовим частинам навантаження від ударних моментів.

Поліпшуємо кровообіг у малому тазі

Корисна складова тренажера-велосипеда для чоловіків – можливість профілактувати простатит, що вплине на інтимну сферу та проблеми в ній. Жінки ж зможуть не так сильно хвилюватись через репродуктивну систему, адже проблеми з нею зійдуть нанівець.

Якщо Ви все ж таки намірилися провести осінньо-зимовий період в активній фазі спортивних пригод, то можете знайти на нашому сайті і купити той вид транспорту, який Вам більше до вподоби, в т.ч. гірський велосипед, ролики, трюкові самокати, лонгборди і т.д.

Використання велотренажера для жінок та їх фігури

Безперечним є факт надання користі велотренажера на фізичну складову людського життя (про фігуру взагалі тактовно промовчимо): відбувається зміцнення здоров’я та приведення всіх показників у норму, регулюється вага, стабільно знижуючись. Обсяги ж у таких місцях, як талія та стегна тануть на очах. Однак, наявність суттєвих результатів виходить з тіні тоді, коли Ваші заняття стають регулярними, а завзятість довгим. Через однорідність повторюваних рухів більшість втрачає інтерес до тренувань, що потребує збільшення додаткової мотивації. Приведення психологічного стану гармонію може стати непоганим стимулом.

Кардіотренування – ефективний важіль проти усіляких стресових ситуацій, неврівноважених станів, дратівливих настроїв, тривожних почуттів, порушеного сну. Монотонність, властива рівномірній педальній прокрутці, зніме непотрібну напругу буквально в два рахунки. Пульс почастішає, а отже тривожні настрої вийдуть з організму разом із потовими та жировими відкладеннями.

Більшість жінок сходяться у своїх відгуках: тренування на велотренажёрі подібне до медитації. Вона сприяє заспокоєнню, допомагає у зупинці нескінченного внутрішнього монологу, покращує можливість спокійніше приймати ті явища навколишнього світу, які є найбільш неприємними. Особливо це безцінно в такі моменти, як ПМС та клімактеричний період. Наявність регулярних занять нормалізує Ваш сон, покращить апетит, запобігає так званому “нервовому пережеруванню”.

4 основні принципи тренувальної безпеки

Вибір форми фіз.активності повинен відштовхуватися від пройденого у спеціалістів медогляду, а також повинен у кожному своєму русі слідувати золотому принципу “Не нашкодь”.

Розробкою тренувальних вправ найкраще займатися кваліфікованим тренерам або лікарям. Самостійні спроби можуть призвести до суттєвих проблем.

Якщо відчувається нездужання – сміливо пропускайте тренування. Застуда, грип, раптове загострення хронічної хвороби – не найкращі друзі у спортзалі.

Навантаження не рекомендуються навіть тій категорії людей, які славляться залізним здоров’ям!

Як потрібно займатися на велотренажері?

Необхідно визначити оптимальний педальний опір. Цей показник індивідуальний, яке налаштування безпосередньо залежить від цього, які мети поставив собі спортсмен. Велотренажер може бути використаний як кардіотренажера, так і силового. Чим сильніше ми тиснемо ногами, тим менше відбуватиметься жироспалювання, проте м’язове зростання буде помітне, а форма литок і стегон оптимально скоригується.

Важливим нюансом є правильність підбору тривалості та інтенсивності занять. Короткими 10-20-хвилинними тренуваннями ми можемо добре розігрітися перед вправами на силу, а довгими 45-60-хвилинними вправами – нарешті позбавити себе зайвих кілограмів. Доведено, що тренуваннями, тривалість яких коливається в межах 30 хвилин, можна суттєво підвищити показники витривалості.

Варто ретельно підійти до вибору відповідного велотренажера, ефективної програми тренувань – і щодня подарує Вам покращення здоров’я, зробить Вас красивішим та врівноваженим. Обертаючи педалі Ви покращуєте собі життя!

Авторизація
*
*
Генерація паролю